אודות מלך הגריל

 

מסעדת מלך הגריל נוסדה לפני 30 שנה ובעליה החרוץ והאדיב מאג'יד עות'מאנה, מאיר פנים לאורחיו.

 

"כל סועד כאן, הוא מלך", אומר מאג'יד." לכן, קראתי למסעדה מלך הגריל, הפניה היא בעצם לסועדים שהם יחושו כאן כמלכים. מלכי הגריל שיערב להם האוכל  תמיד בבואם".

 

המסעדה מתמחה אומנם בעיקר במאכלי גריל, אבל בד בבד מכינים שם גם חומוס ביתי, בטעם נפלא  ובמרקם אותנטי ומיוחד, כך גם המג'אדרה.

כל שולחן מקבל בנדיבות מגוון של סוגי סלטים ל"פתיחת התיאבון" ואלו גם מוגשים בצורה אסתטית, נעימה מאוד לעין.

התמחות מיוחדת למסעדה היא "הפאטוש" שהוא סלט ערבי קצוץ דק,עם אותה ארומה של שמן זית משובח ולימון (כפי שמלך הגריל מקפיד להגיש) שאליו מתווספים חתיכות בצועות בקטן של פיתות טבולות בזעתר וסומאק.

 

המסעדה שומרת על המסורת היפה של המטבח הערבי, על שלל הטעמים שלו. הסועדים חשים בבואם את יופיה וקסמה של המסורת הזאת בהארת הפנים של עובדי המסעדה כלפיהם ובטעמים של המאכלים שהמסעדה מגישה להם.

 

מלבד מאכלי גריל רגילים כמו קבב, ושיפודי כבש פרגיות ועוד, הנצלים על אסכלה שריחה המשכר נודף למרחוק, המסעדה מתמחה גם במאכלים ייחודיים לה: צוואר כבש ממולא, קבב ביתי משובח על בסיס מתכון משפחתי סודי העובר במשפחתו של מאג'יד כבר דורות רבים. סטייק פרגיות  ממולא, חזה עוף עם ירקות ופטריות.

מאות דמויות ציבוריות מפורסמות וידועות שם היו כבר במסעדה והם שבים אליה תמיד ביניהם חברי כנסת, מנהלי חברות, שחקנים,  אנשי רוח, עיתונאים, דלתנו פתוחה תמיד בפני כולם. אבל ובעיקר כלפי כל בני הארץ הזאת, יהודים וערבים, שיבואו ראשית כל לטעום ולהינות מהמיטב שמלך הגריל יכול להעניק להם, לכולם.

 

המסעדה היא נגישה, ההגעה אליה קלה וידידותית ומחיריה הוגנים וסבירים בהחלט.

הטעמים וההגשה שווים כל רגע וגורמים שובע הנאה רבה לסועדים.

053-7932345